Svorka FKL4 (4x2,5mm)
Kód: FKL 4Podrobný popis
Svorka FKL4 (4x2,5mm) sa hodí na ochranu, istenie alebo ovládanie elektrických obvodov v rozvádzači. Je vhodný pre aplikácie, kde je dôležitá funkčnosť, kompatibilita a dlhodobá prevádzka.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmer 6 x 17 x 18 mm, sklad dodávateľa na sklade a povolený materiál vodičov Cu (meď). V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je svorka fkl4 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 4039677000033 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | HEAVY POWER |
| Kategória: | bezskrutková svorka |
| Povolený materiál vodičov: | Cu (meď) |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 24 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Počet svoriek: | 3 - 6 |
| Prierez vstupných vodičov: | 0,5 - 2,5 mm² |
| Rozmer: | 6 x 17 x 18 mm |
| Farba: | transparentná |
| Prierez vodičov: | < 16 mm² |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
