Svorka FKL2 (2x2,5mm)
Kód: FKL 2Podrobný popis
Svorka FKL2 (2x2,5mm) prináša praktické riešenie pre rozvádzače, elektroinštalačné zostavy a technické aplikácie s dôrazom na spoľahlivú prevádzku. Ponúka technicky isté riešenie pre nové aj servisované rozvádzače.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmer 6 x 10 x 17 mm, sklad dodávateľa na sklade a povolený materiál vodičov Cu (meď). Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je svorka fkl2 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 4039677000019 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | HEAVY POWER |
| Kategória: | bezskrutková svorka |
| Povolený materiál vodičov: | Cu (meď) |
| Menovité napätie: | 450 V |
| Menovitý prúd: | 24 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Počet svoriek: | 1 - 2 |
| Prierez vstupných vodičov: | 0,5 - 2,5 mm² |
| Rozmer: | 6 x 10 x 17 mm |
| Farba: | transparentná |
| Prierez vodičov: | < 16 mm² |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
