Prípojná svorka pre verejné osvetlenie 3x16-50 mm2 + 2x1,5-6 mm2, sivá - KA503
Kód: KA503Podrobný popis
Prípojná svorka FTG KA503 je určená pre verejné osvetlenie, stožiarové rozvody a montáže, kde je potrebné prehľadne rozdeliť viac vodičov v jednom kompaktnom prvku. Sivé vyhotovenie a robustná 1-pólová konštrukcia sú vhodné pre nové inštalácie aj servis existujúcich rozvodov.
Model ponúka 3 pripojenia pre vodiče 16-50 mm2 a 2 odbočky pre vodiče 1,5-6 mm2. Menovitý prúd 160 A, šírka 57,6 mm a hĺbka 50 mm zabezpečujú praktické nasadenie v stiesnených priestoroch stožiarov a technických skríň.
Pri montáži je potrebné rešpektovať správnu orientáciu podľa označenia výrobcu. FTG KA503 je vhodnou voľbou tam, kde je dôležitá spoľahlivá prevádzka, poriadok vo vedení vodičov a dlhodobá funkčnosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 4018841944694 |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Menovitý prúd: | 160 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Prierez pevného vodiča: | 1,5-50 mm2 |
| Prierez vodiča s dutinkou: | 1,5-35 mm2 |
| Šírka: | 57,6 mm |
| Výrobca: | FTG |
| Výška: | 29,7 mm |
| Kód výrobcu: | KA503 |
| Typové označenie: | K00 KA503 |
| Farba: | sivá |
| Počet pólov: | 1 |
| Počet svoriek na pól: | 4 |
| Prierez vodiča s dutinkou: | 1,5-35 mm2 |
| Prierez pevného vodiča: | 1,5-50 mm2 |
| Menovitý prúd: | 160 A |
| Výška: | 29,7 mm |
| Šírka: | 57,6 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| PE lišta: | nie |
| N lišta: | nie |
| Použitie: | stožiare verejného osvetlenia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
