Prípojná svorka pre verejné osvetlenie 2x16-50 mm2 + 1x1,5-6 mm2, sivá - KA502
Kód: KA502Podrobný popis
Prípojná svorka FTG KA502 je určená pre stožiare verejného osvetlenia a pre bezpečné pripojenie medených aj hliníkových vodičov v kompaktnom vyhotovení. Sivé prevedenie a 1-pólová konštrukcia z nej robia praktickú voľbu pre nové montáže aj servis existujúcich rozvodov.
Model ponúka 2 pripojenia pre vodiče 16-50 mm2 a 1 odbočku pre vodič 1,5-6 mm2. Maximálny menovitý prúd 160 A, šírka 41,6 mm a kompaktná hĺbka 50 mm uľahčujú montáž v stožiarových aplikáciách.
Pri montáži je potrebné dodržať smer hore vyznačený výrobcom, aby sa obmedzil vnik vody do svorky. FTG KA502 je vhodnou voľbou tam, kde je dôležitá spoľahlivosť, prehľadné vedenie vodičov a dlhodobá prevádzka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 4018841944656 |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Menovitý prúd: | 160 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Prierez pevného vodiča: | 1,5-50 mm2 |
| Prierez vodiča s dutinkou: | 1,5-35 mm2 |
| Šírka: | 41,6 mm |
| Výrobca: | FTG |
| Výška: | 29,7 mm |
| Kód výrobcu: | KA502 |
| Typové označenie: | K00 KA502 |
| Farba: | sivá |
| Počet pólov: | 1 |
| Počet svoriek na pól: | 3 |
| Prierez vodiča s dutinkou: | 1,5-35 mm2 |
| Prierez pevného vodiča: | 1,5-50 mm2 |
| Menovitý prúd: | 160 A |
| Výška: | 29,7 mm |
| Šírka: | 41,6 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| PE lišta: | nie |
| N lišta: | nie |
| Použitie: | stožiare verejného osvetlenia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
