PE prípojná svorka pre verejné osvetlenie 3x16-50 mm2 + 2x1,5-6 mm2 - KA503PE
Kód: KA503PEPodrobný popis
PE prípojná svorka FTG KA503PE je určená pre stožiare verejného osvetlenia a technické inštalácie, kde je potrebné bezpečne rozdeliť viac vodičov v jednom kompaktnom prvku. Vyhotovenie pre ochranné vedenie je vhodné pre profesionálne montáže aj servis existujúcich rozvodov.
Model ponúka 3 pripojenia pre vodiče 16-50 mm2 a 2 odbočky pre vodiče 1,5-6 mm2. Menovitý prúd dosahuje 160 A pre Cu a 125 A pre Al, pričom kompaktné rozmery 57,6 x 29,7 x 50 mm uľahčujú montáž v stožiaroch a technických skrinkách.
FTG KA503PE je praktickou voľbou pre aplikácie, kde je dôležitá spoľahlivosť, poriadok vo vedení vodičov a odolné spracovanie pripravené na dlhodobú prevádzku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 4018841944670 |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Max. prúd Al: | 125 A |
| Max. prúd Cu: | 160 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Prierez pevného vodiča: | 1,5-50 mm2 |
| Prierez vodiča s dutinkou: | 1,5-35 mm2 |
| Šírka: | 57,6 mm |
| Typ: | PE prípojná svorka |
| Výrobca: | FTG |
| Výška: | 29,7 mm |
| Kód výrobcu: | KA503PE |
| Typové označenie: | K00 KA503PE |
| Farba: | PE vyhotovenie |
| Počet pólov: | 1 |
| Počet svoriek na pól: | 4 |
| Prierez vodiča s dutinkou: | 1,5-35 mm2 |
| Prierez pevného vodiča: | 1,5-50 mm2 |
| Max. prúd Cu: | 160 A |
| Max. prúd Al: | 125 A |
| Výška: | 29,7 mm |
| Šírka: | 57,6 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
| PE lišta: | nie |
| N lišta: | nie |
| Použitie: | stožiare verejného osvetlenia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
