LED žiarovka / filament 18W - G125 / E27 / 4000K - ZLF924
Kód: ZLF924Podrobný popis
LED žiarovka / filament 18W - G125 / E27 / 4000K - ZLF924 je vhodný do interiéru, kde má osvetlenie nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. V priestore pôsobí čisto a elegantne, pričom podporuje príjemnú atmosféru pri každodenných aktivitách.
Pri používaní oceníte najmä výkon 18W, svetelný tok 2460Lm, teplota chromatickosti 4000K - neutrálna biela, ktoré spolu vytvárajú vyvážený a praktický výsledok. Konštrukcia je pripravená na dlhodobé používanie a bezproblémové začlenenie do existujúceho priestoru alebo elektroinštalácie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 8585040912831 |
| Balenie: | 1(1/20) |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Materiál: | sklo |
| Napätie: | AC220-240V |
| Rozmery: | Ø125x172 |
| Senzor: | Nie |
| Spínací cyklus: | 20 000x |
| Svetelný tok: | 2460Lm |
| Teplota chromatickosti: | 4000K - neutrálna biela |
| Typ difúzora: | Sklo (číra) |
| Výkon: | 18W |
| Výrobca: | NEDES |
| Zdroj svetla: | led |
| Životnosť LED: | 30 000 |
| Balenie: | 1/20 |
| Hmotnosť: | 95 |
| Kód výrobcu: | ZLF924 |
| Led sú nevymeniteľné: | |
| Stmievateľná: | nie |
| Uhol svetla: | 320° |
| Životnosť: | 30 000h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
