Eaton Rozvodnica BF-U-3S-3/72-D125, 3 rady, 72M, IP30, zapustená EP-502537
Kód: EP-502537Podrobný popis
Rozvodnica Eaton BF-U-3S-3 (kód EP-502537) je produkt zo série xComfort BF. Technické údaje: menovité napätie: 415 V AC; moduly: 72; krytie: IP30. Normy a certifikácie: IEC/EN 61439-3; IEC/EN 61439-1; EN 62208; RoHS conform.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové rozvodnice |
|---|---|
| EAN: | 9010653082323 |
| Frekvencia: | 50/60HZ |
| Krytie (IP): | IP30 |
| Materiál: | kov |
| Menovité napätie: | 380-450V |
| Moduly: | 72 |
| Montáž: | zapustená |
| Počet radov: | 3 |
| Séria: | xComfort BF |
| Typ napätia: | AC |
| Typ prístroja: | Rozvodnica |
| Výrobca: | Eaton |
| Rozmer montážneho otvoru (VxŠ): | 432x45mm |
| Rozmery (VxŠxH): | 618x587.5x125mm |
| Kód výrobcu: | EP-502537 |
| Model: | BF-U-3S-3 |
| Normy a certifikácie: | IEC/EN 61439-3; IEC/EN 61439-1; EN 62208; RoHS conform |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
