Eaton Rozvodnica BC-U-1/18-TW-ECO 1 rad, 18M, IP40, zapustená 281699
Kód: 281699Podrobný popis
Rozvodnica Eaton BC-U-1/18-TW-ECO (kód 281699) je produkt zo série xComfort ECO. Technické údaje: moduly: 18; krytie: IP40; menovité napätie: 400 V AC. Normy a certifikácie: EN 62208, RoHS conform.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové rozvodnice |
|---|---|
| EAN: | 4015082816995 |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Materiál: | Plast |
| Menovité napätie: | 380-450V |
| Moduly: | 18 |
| Montáž: | zapustená |
| Počet radov: | 1 |
| Séria: | xComfort ECO |
| Typ prístroja: | Rozvodnica |
| Výrobca: | Eaton |
| Rozmer montážneho otvoru (VxŠ): | 384x234mm |
| Rozmery (VxŠxH): | 413x265x112mm |
| Kód výrobcu: | 281699 |
| Model: | BC-U-1/18-TW-ECO |
| Normy a certifikácie: | EN 62208, RoHS conform |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
