Eaton Rozvodnica BC-U-1/12-TW-ECO 1 rad, 12M, IP40, zapustená 281698
Kód: 281698Podrobný popis
Rozvodnica Eaton BC-U-1/12-TW-ECO (kód 281698) je produkt zo série xComfort ECO. Technické údaje: menovité napätie: 400 V AC; krytie: IP40; moduly: 12. Normy a certifikácie: EN 62208, RoHS conform.Produktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové rozvodnice |
|---|---|
| EAN: | 4015082816988 |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Materiál: | Plast |
| Menovité napätie: | 380-450V |
| Moduly: | 12 |
| Montáž: | zapustená |
| Počet radov: | 1 |
| Séria: | xComfort ECO |
| Typ prístroja: | Rozvodnica |
| Výrobca: | Eaton |
| Rozmer montážneho otvoru (VxŠ): | 264x175mm |
| Rozmery (VxŠxH): | 315x220x130mm |
| Kód výrobcu: | 281698 |
| Model: | BC-U-1/12-TW-ECO |
| Normy a certifikácie: | EN 62208, RoHS conform |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
