Žiarovka Osram Value PAR16 GU10/6,9W/830/36°/575lm
Kód: 4058075096646Podrobný popis
Žiarovka Osram Value PAR16 GU10/6,9W/830/36°/575lm sa hodí ako spoľahlivý svetelný zdroj pre každodenné používanie v interiéri. Ponúka vyvážený pomer svietivosti, životnosti a energetickej efektivity.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica GU10, príkon 6,9W a svetelný tok 575Lm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075096646 |
| Príkon: | 6,9W |
| Svetelný tok: | 575Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 6,9W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Pätica: | GU10 |
| Kód výrobcu: | 4058075096646 |
| Dĺžka: | 54MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 36° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
