Žiarovka Osram Value PAR16 GU10/6,9W/830/120°/620lm
Kód: 4058075096707Podrobný popis
Žiarovka Osram Value PAR16 GU10/6,9W/830/120°/620lm prináša praktické riešenie ako spoľahlivý svetelný zdroj pre každodenné používanie v interiéri. Je praktickou voľbou pre stabilné a úsporné svietenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica GU10, príkon 6,9W a svetelný tok 620Lm. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075096707 |
| Príkon: | 6,9W |
| Svetelný tok: | 620Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 6,9W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Pätica: | GU10 |
| Kód výrobcu: | 4058075096707 |
| Dĺžka: | 54MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 120° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
