Žiarovka Osram Value PAR16 GU10/4,3W/827/36°/350lm
Kód: 4058075521681Podrobný popis
Žiarovka Osram Value PAR16 GU10/4,3W/827/36°/350lm sa hodí na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Je praktickou voľbou pre stabilné a úsporné svietenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica GU10, príkon 4,3W a svetelný tok 350Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je žiarovka osram value par16 gu10/4 4058075521681 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075521681 |
| Príkon: | 4,3W |
| Svetelný tok: | 350Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 4,3W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Pätica: | GU10 |
| Kód výrobcu: | 4058075521681 |
| Dĺžka: | 54MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 36° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
