Žiarovka Osram Value Clas ilum.E14/7W/840/806lm
Kód: 4058075311923Podrobný popis
Žiarovka Osram Value Clas ilum.E14/7W/840/806lm je vhodný pre domácnosti, kancelárie aj technické priestory s dôrazom na úsporné a stabilné osvetlenie. Je praktickou voľbou pre stabilné a úsporné svietenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E14, príkon 7W a svetelný tok 806Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075311923 |
| Príkon: | 7W |
| Svetelný tok: | 806Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 7W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Pätica: | E14 |
| Kód výrobcu: | 4058075311923 |
| Dĺžka: | 79MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Uhol svetla: | 200° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
