Žiarovka Osram Value Clas ilum.E14/7W/827/806lm
Kód: 4058075152939Podrobný popis
Žiarovka Osram Value Clas ilum.E14/7W/827/806lm je vhodný ako spoľahlivý svetelný zdroj pre každodenné používanie v interiéri. Uľahčuje modernizáciu osvetlenia bez zbytočne zložitej inštalácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E14, príkon 7W a svetelný tok 806Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je žiarovka osram value clas ilum.e14/7w/827/806lm 4058075152939 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075152939 |
| Príkon: | 7W |
| Svetelný tok: | 806Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 7W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Pätica: | E14 |
| Kód výrobcu: | 4058075152939 |
| Dĺžka: | 79MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 150° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
