Žiarovka Osram Value Clas E27/10W/827/1055lm
Kód: 4052899971028Podrobný popis
Žiarovka Osram Value Clas E27/10W/827/1055lm je vhodný ako spoľahlivý svetelný zdroj pre každodenné používanie v interiéri. Uľahčuje modernizáciu osvetlenia bez zbytočne zložitej inštalácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E27, príkon 10W a svetelný tok 1055 Lm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4052899971028 |
| Príkon: | 10W |
| Svetelný tok: | 1055 Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 10W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Pätica: | E27 |
| Kód výrobcu: | 4052899971028 |
| Dĺžka: | 113MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 180° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
