Žiarovka Osram Retrofit Classic sv. E14/4W/2700K/470lm/filament číra
Kód: 4058075436589Podrobný popis
Žiarovka Osram Retrofit Classic sv. E14/4W/2700K/470lm/filament číra je vhodný ako spoľahlivý svetelný zdroj pre každodenné používanie v interiéri. Uľahčuje modernizáciu osvetlenia bez zbytočne zložitej inštalácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E14, príkon 4W a svetelný tok 470Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je žiarovka osram retrofit classic sv. e14/4w/2700k/470lm/filament číra 4058075436589 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075436589 |
| Príkon: | 4W |
| Svetelný tok: | 470Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 4W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Pätica: | E14 |
| Kód výrobcu: | 4058075436589 |
| Dĺžka: | 100MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 300° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
