Žiarovka Osram PARATHOM PAR16 GU10/4,3W/840/120°/350lm
Kód: 4058075607996Podrobný popis
Žiarovka Osram PARATHOM PAR16 GU10/4,3W/840/120°/350lm je vhodný na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Ponúka vyvážený pomer svietivosti, životnosti a energetickej efektivity.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica GU10, príkon 4,3W a svetelný tok 350Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Žiarovka Osram PARATHOM PAR16 GU10/4 4058075607996 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075607996 |
| Príkon: | 4,3W |
| Svetelný tok: | 350Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 4,3W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Pätica: | GU10 |
| Kód výrobcu: | 4058075607996 |
| Dĺžka: | 56MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Uhol svetla: | 120° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
