Žiarovka Osram PARATHOM Clas E27/8,8W/2700K/806lm/DIM
Kód: 4058075594180Podrobný popis
Žiarovka Osram PARATHOM Clas E27/8,8W/2700K/806lm/DIM sa hodí pre domácnosti, kancelárie aj technické priestory s dôrazom na úsporné a stabilné osvetlenie. Je praktickou voľbou pre stabilné a úsporné svietenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E27, príkon 8,8W a svetelný tok 806Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Žiarovka Osram PARATHOM Clas E27/8 4058075594180 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075594180 |
| Príkon: | 8,8W |
| Svetelný tok: | 806Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 8,8W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Pätica: | E27 |
| Kód výrobcu: | 4058075594180 |
| Dĺžka: | 105MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 220° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
