Žiarovka Osram PARATHOM Clas E27/17W/840/2452lm/filament matná
Kód: 4058075591851Podrobný popis
Žiarovka Osram PARATHOM Clas E27/17W/840/2452lm/filament matná sa hodí na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Uľahčuje modernizáciu osvetlenia bez zbytočne zložitej inštalácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E27, príkon 17W a svetelný tok 2452Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je žiarovka osram parathom clas e27/17w/840/2452lm/filament matná 4058075591851 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075591851 |
| Príkon: | 17W |
| Svetelný tok: | 2452Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 17W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Pätica: | E27 |
| Kód výrobcu: | 4058075591851 |
| Dĺžka: | 118MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Uhol svetla: | 320° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
