Žiarovka Osram P PAR16 DIM GU10/4,5W/3000K/36°/350lm
Kód: 4058075797963Podrobný popis
Žiarovka Osram P PAR16 DIM GU10/4,5W/3000K/36°/350lm sa hodí na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Je praktickou voľbou pre stabilné a úsporné svietenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica GU10, príkon 4,5W a svetelný tok 350Lm. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075797963 |
| Príkon: | 4,5W |
| Svetelný tok: | 350Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 4,5W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Stmievanie: | Áno |
| Pätica: | GU10 |
| Kód výrobcu: | 4058075797963 |
| Dĺžka: | 52MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 36° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
