Žiarovka Osram Oven E14/15W/300°/230V/2700K/85lm
Kód: 4050300003108Podrobný popis
Žiarovka Osram Oven E14/15W/300°/230V/2700K/85lm sa hodí na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Uľahčuje modernizáciu osvetlenia bez zbytočne zložitej inštalácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E14, príkon 15W a svetelný tok 85Lm. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Žiarovka Osram Oven E14/15W/300°/230V/2700K/85lm 4050300003108 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4050300003108 |
| Príkon: | 15W |
| Svetelný tok: | 85Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 15W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Pätica: | E14 |
| Kód výrobcu: | 4050300003108 |
| Dĺžka: | 50MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2700K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 300° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
