Žiarovka Osram LED filament E27/4W/840/470lm/matná
Kód: 4058075435124Podrobný popis
Žiarovka Osram LED filament E27/4W/840/470lm/matná je vhodný ako spoľahlivý svetelný zdroj pre každodenné používanie v interiéri. Ponúka vyvážený pomer svietivosti, životnosti a energetickej efektivity.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E27, príkon 4W a svetelný tok 470Lm. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075435124 |
| Príkon: | 4W |
| Svetelný tok: | 470Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 4W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Pätica: | E27 |
| Kód výrobcu: | 4058075435124 |
| Dĺžka: | 77MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Uhol svetla: | 300° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
