Žiarovka Osram LED filament E14/4W/840/470lm/číra
Kód: 4058075435209Podrobný popis
Žiarovka Osram LED filament E14/4W/840/470lm/číra sa hodí na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Ponúka vyvážený pomer svietivosti, životnosti a energetickej efektivity.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica E14, príkon 4W a svetelný tok 470Lm. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4058075435209 |
| Príkon: | 4W |
| Svetelný tok: | 470Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 4W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Pätica: | E14 |
| Kód výrobcu: | 4058075435209 |
| Dĺžka: | 77MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K - neutrálna biela |
| Uhol svetla: | 300° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
