Žiarovka Osram Halostar Oven G4/20W/12V/300°/2800K/300lm
Kód: 4050300308050Podrobný popis
Žiarovka Osram Halostar Oven G4/20W/12V/300°/2800K/300lm sa hodí pre domácnosti, kancelárie aj technické priestory s dôrazom na úsporné a stabilné osvetlenie. Uľahčuje modernizáciu osvetlenia bez zbytočne zložitej inštalácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica G4, napätie 12V a príkon 20W. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4050300308050 |
| Napätie: | 12V |
| Príkon: | 20W |
| Svetelný tok: | 300Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 20W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2800K - teplá biela |
| Pätica: | G4 |
| Kód výrobcu: | 4050300308050 |
| Dĺžka: | 30MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2800K - teplá biela |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
