Žiarovka Osram Halostar Oven G4/10W/12V/300°/2800K/130lm
Kód: 4050300308081Podrobný popis
Žiarovka Osram Halostar Oven G4/10W/12V/300°/2800K/130lm prináša praktické riešenie na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Uľahčuje modernizáciu osvetlenia bez zbytočne zložitej inštalácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica G4, napätie 12V a príkon 10W. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je žiarovka osram halostar oven g4/10w/12v/300°/2800k/130lm 4050300308081 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 4050300308081 |
| Napätie: | 12V |
| Príkon: | 10W |
| Svetelný tok: | 130Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Spotreba: | 10W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 2800K - teplá biela |
| Pätica: | G4 |
| Kód výrobcu: | 4050300308081 |
| Dĺžka: | 30MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 2800K - teplá biela |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
