Vents mriežka plast. okrúhla šedá 128mm na priemer 100mm
Kód: VMPO 100S GREYPodrobný popis
Vents mriežka plast. okrúhla šedá 128mm na priemer 100mm prináša praktické riešenie pre bežné domáce zariadenia, elektroniku aj pravidelné každodenné používanie. Je praktickou voľbou pre spoľahlivé a pohodlné používanie elektroniky.
Z praktických parametrov zaujme najmä vonkajší rozmer ø128 mm, rozmer ø100 mm a sklad dodávateľa na sklade. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladenie |
|---|---|
| EAN: | 5903351800143 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | AIRROXY |
| Vonkajší rozmer: | ø128 mm |
| Typ: | vetracia mriežka |
| Farba: | šedá |
| Prevedenie: | okrúhla, s nástavcom, so sieťkou proti hmyzu |
| Montážny otvor: | ø100 mm |
| Materiál: | plast |
| Rozmer: | ø100 mm |
| Nástavec na okrúhle / hranaté potrubie: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
