Vents mriežka plast. okrúhla biela 148mm na priemer 125mm
Kód: VMPO 125SPodrobný popis
Vents mriežka plast. okrúhla biela 148mm na priemer 125mm prináša praktické riešenie pre bežné domáce zariadenia, elektroniku aj pravidelné každodenné používanie. Je praktickou voľbou pre spoľahlivé a pohodlné používanie elektroniky.
Z praktických parametrov zaujme najmä vonkajší rozmer ø148 mm, rozmer ø125 mm a sklad dodávateľa na sklade. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je vents mriežka plast. okrúhla biela 148mm na priemer 125mm vmpo 125s pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladenie |
|---|---|
| EAN: | 5903351800181 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | AIRROXY |
| Vonkajší rozmer: | ø148 mm |
| Typ: | vetracia mriežka |
| Farba: | biela |
| Prevedenie: | okrúhla, s nástavcom, so sieťkou proti hmyzu |
| Montážny otvor: | ø125 mm |
| Materiál: | plast |
| Rozmer: | ø125 mm |
| Nástavec na okrúhle / hranaté potrubie: | áno |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
