Vents mriežka plast. hranatá biela 172x172 na priemer 100mm
Kód: VMP-170X170/O100-SPodrobný popis
Vents mriežka plast. hranatá biela 172x172 na priemer 100mm sa hodí ako spoľahlivý zdroj energie pre kompatibilné spotrebiče a príslušenstvo. Je praktickou voľbou pre spoľahlivé a pohodlné používanie elektroniky.
Z praktických parametrov zaujme najmä vonkajší rozmer 172 x 172 mm, rozmer 170 x 170 mm a sklad dodávateľa na sklade. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Vents mriežka plast. hranatá biela 172x172 na priemer 100mm VMP-170x170/ø100-s je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladenie |
|---|---|
| EAN: | 5903351800273 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | AIRROXY |
| Vonkajší rozmer: | 172 x 172 mm |
| Typ: | vetracia mriežka |
| Farba: | biela |
| Prevedenie: | štvorhranná, s nástavcom, so sieťkou proti hmyzu |
| Montážny otvor: | ø100 mm |
| Materiál: | plast |
| Rozmer: | 170 x 170 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
