Ventilátor 80S obyč.
Kód: ENERGY 80 SPodrobný popis
Ventilátor 80S obyč. prináša praktické riešenie pre každodenné používanie v domácnosti, technickej praxi alebo pri montáži podľa typu produktu. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP X2, sklad dodávateľa na sklade a výkon 8 W. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je ventilátor 80s obyč. energy 80 s pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 5903351805445 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | AIRROXY |
| Krytie: | IP X2 |
| Výkon: | 8 W |
| Prietok vzduchu: | menej ako 100 m³/h |
| Otáčky: | 2400 ± 200 |
| Hlučnosť: | 25 dB |
| Typ: | axiálny |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Farba: | biela |
| Priemer: | ø80 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
