Ventilátor 125S obyč.
Kód: 125SPodrobný popis
Ventilátor 125S obyč. je vhodný na spoľahlivé používanie v priestore, kde je dôležitá funkčnosť a jednoduché nasadenie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP 34, sklad dodávateľa na sklade a výkon 16 W. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je ventilátor 125s obyč. pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 4823016208699 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | LLC "Ventilation Systems" |
| Krytie: | IP 34 |
| Výkon: | 16 W |
| Prúd: | 0,1 A |
| Prietok vzduchu: | 100 až 200 m³/h |
| Otáčky: | 2400 otč./min |
| Hlučnosť: | 35 dBA |
| Typ: | axiálny |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Farba: | biela |
| Priemer: | ø125 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
