Ventilátor 100MATL žalúzia+čas.(dobeh.)+guľ.ložisko
Kód: 100MATLPodrobný popis
Ventilátor 100MATL žalúzia+čas.(dobeh.)+guľ.ložisko je vhodný ako praktické riešenie pre bežné aj náročnejšie použitie podľa konkrétnej aplikácie. Pomáha dosiahnuť spoľahlivý výsledok bez zbytočne zložitého používania.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP 24, sklad dodávateľa na sklade a výkon 18 W. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je ventilátor 100matl žalúzia+čas. pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 4823016209108 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | LLC "Ventilation Systems" |
| Krytie: | IP 24 |
| Výkon: | 18 W |
| Prúd: | 0,085 A |
| Prietok vzduchu: | menej ako 100 m³/h |
| Otáčky: | 2300 otč./min |
| Hlučnosť: | 34 dBA |
| Typ: | axiálny |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Farba: | biela |
| Priemer: | ø100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
