Trubica LED Osram 8W/T8/840/600MM/900lm
Kód: 4058075817937Podrobný popis
Trubica LED Osram 8W/T8/840/600MM/900lm prináša praktické riešenie pre domácnosti, kancelárie aj technické priestory s dôrazom na úsporné a stabilné osvetlenie. Je praktickou voľbou pre stabilné a úsporné svietenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP40, pätica G13 a napätie 220 - 240V. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je trubica led osram 8w/t8/840/600mm/900lm 4058075817937 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED trubice |
|---|---|
| EAN: | 4058075817937 |
| Krytie (IP): | IP40 |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Príkon: | 8W |
| Spínací cyklus: | 50 000 x |
| Svetelný tok: | 900Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Spotreba: | 8W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K |
| Stmievanie: | Nie |
| Pätica: | G13 |
| Kód výrobcu: | 4058075817937 |
| Dĺžka: | 600MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K |
| Uhol svetla: | 190° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
