Trubica LED Osram 6,6W/T8/830/600MM/720lm
Kód: 4099854038969Podrobný popis
Trubica LED Osram 6,6W/T8/830/600MM/720lm je vhodný na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Ponúka vyvážený pomer svietivosti, životnosti a energetickej efektivity.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, pätica G13 a napätie 220 - 240V. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Trubica LED Osram 6 4099854038969 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED trubice |
|---|---|
| EAN: | 4099854038969 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Príkon: | 6,6W |
| Spínací cyklus: | 50 000 x |
| Svetelný tok: | 720Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Spotreba: | 6,6W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Stmievanie: | Nie |
| Pätica: | G13 |
| Kód výrobcu: | 4099854038969 |
| Dĺžka: | 600MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 190° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
