Trubica LED Osram 20W/T8/865/1500MM/2300lm
Kód: 4058075818033Podrobný popis
Trubica LED Osram 20W/T8/865/1500MM/2300lm je vhodný pre domácnosti, kancelárie aj technické priestory s dôrazom na úsporné a stabilné osvetlenie. Ponúka vyvážený pomer svietivosti, životnosti a energetickej efektivity.
Z praktických parametrov zaujme najmä pätica G13, napätie 220 - 240V a príkon 20W. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Trubica LED Osram 20W/T8/865/1500MM/2300lm 4058075818033 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED trubice |
|---|---|
| EAN: | 4058075818033 |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Príkon: | 20W |
| Spínací cyklus: | 50 000 x |
| Svetelný tok: | 2300Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Životnosť: | 30 000h |
| Spotreba: | 20W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 6500K - studená biela |
| Stmievanie: | Nie |
| Pätica: | G13 |
| Kód výrobcu: | 4058075818033 |
| Dĺžka: | 1500MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 6500K - studená biela |
| Uhol svetla: | 190° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
