Trubica LED Osram 16W/T8/865/1200MM/1800lm
Kód: 4058075817999Podrobný popis
Trubica LED Osram 16W/T8/865/1200MM/1800lm sa hodí ako spoľahlivý svetelný zdroj pre každodenné používanie v interiéri. Je praktickou voľbou pre stabilné a úsporné svietenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, pätica G13 a napätie 220 - 240V. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Trubica LED Osram 16W/T8/865/1200MM/1800lm 4058075817999 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED trubice |
|---|---|
| EAN: | 4058075817999 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Príkon: | 16W |
| Spínací cyklus: | 50 000 x |
| Svetelný tok: | 1800Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Spotreba: | 16W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 6500K - studená biela |
| Stmievanie: | Nie |
| Pätica: | G13 |
| Kód výrobcu: | 4058075817999 |
| Dĺžka: | 1200MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 6500K - studená biela |
| Uhol svetla: | 190° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
