Trubica LED Osram 16W/T8/840/1200MM/1800lm
Kód: 4058075817975Podrobný popis
Trubica LED Osram 16W/T8/840/1200MM/1800lm sa hodí na výmenu za pôvodné svetelné zdroje pri zachovaní dobrej svietivosti a prevádzky. Je praktickou voľbou pre stabilné a úsporné svietenie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, pätica G13 a napätie 220 - 240V. Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED trubice |
|---|---|
| EAN: | 4058075817975 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Príkon: | 16W |
| Spínací cyklus: | 50 000 x |
| Svetelný tok: | 1800Lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Spotreba: | 16W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 4000K |
| Stmievanie: | Nie |
| Pätica: | G13 |
| Kód výrobcu: | 4058075817975 |
| Dĺžka: | 1200MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 4000K |
| Uhol svetla: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
