Trubica LED Osram 16W/T8/830/1200MM
Kód: 4099854391873Podrobný popis
Trubica LED Osram 16W/T8/830/1200MM prináša praktické riešenie pre domácnosti, kancelárie aj technické priestory s dôrazom na úsporné a stabilné osvetlenie. Uľahčuje modernizáciu osvetlenia bez zbytočne zložitej inštalácie.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie (ip) IP20, pätica G13 a napätie 220 - 240V. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je trubica led osram 16w/t8/830/1200mm 4099854391873 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED trubice |
|---|---|
| EAN: | 4099854391873 |
| Krytie (IP): | IP20 |
| Napätie: | 220 - 240V |
| Príkon: | 16W |
| Spínací cyklus: | 50 000 x |
| Svetelný tok: | 1620lm |
| Výrobca: | Ledvance GmbH |
| Životnosť: | 30 000 h |
| Spotreba: | 16W |
| Chromatičnosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Stmievanie: | Nie |
| Pätica: | G13 |
| Kód výrobcu: | 4099854391873 |
| Dĺžka: | 1200MM |
| Chromatickosť (farba svetla): | 3000K - teplá biela |
| Uhol svetla: | 360° |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
