Svorkovnica rozboč. 5-pól (10x25mm2+10x16mm2) HLAK25/5 C PEN3L
Kód: HLAK25/5 C PEN3LPodrobný popis
Svorkovnica rozboč. 5-pól (10x25mm2+10x16mm2) HLAK25/5 C PEN3L je vhodný na ochranu, istenie alebo ovládanie elektrických obvodov v rozvádzači. Ponúka technicky isté riešenie pre nové aj servisované rozvádzače.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP 20, rozmer 88,8 x 52 x 44,7 mm a sklad dodávateľa na sklade. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 4051589801546 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | HORA |
| Kategória: | rozbočovacia svorka |
| Povolený materiál vodičov: | Cu (meď) |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Menovitý prúd: | 152 A |
| Počet pólov: | 5 |
| Počet svoriek: | 17 - 30 |
| Prierez vstupných vodičov: | 10 x (2,5 - 25 mm²) |
| Prierez výstupných vodičov: | 10 x (2,5 - 16 mm²) |
| Rozmer: | 88,8 x 52 x 44,7 mm |
| Krytie: | IP 20 |
| Farba: | šedá, modrá, zelená |
| Prierez vodičov: | < 16 mm², 16 - 25 mm² |
| Montáž: | na DIN lištu |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
