Svorkovnica rozboč. 1-pól (2x25mm2+2x16mm2) HLAK25/1 ČIERNA
Kód: HLAK25/1 C LSWPodrobný popis
Svorkovnica rozboč. 1-pól (2x25mm2+2x16mm2) HLAK25/1 ČIERNA sa hodí ako funkčný prvok pre profesionálne aj domové elektro riešenia. Pomáha udržať bezpečnú, prehľadnú a spoľahlivú elektroinštaláciu.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmer 49,3 x 24,8 x 55,7 mm, sklad dodávateľa na sklade a povolený materiál vodičov Cu (meď). Vďaka tomu sa produkt ľahšie začlení do bežnej aj profesionálnej prevádzky.
Svorkovnica rozboč. 1-pól HLAK25/1 C LSW je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 4051589801140 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | HORA |
| Kategória: | rozbočovacia svorka |
| Povolený materiál vodičov: | Cu (meď) |
| Menovité napätie: | 1000 V |
| Menovitý prúd: | 100 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Počet svoriek: | 3 - 6 |
| Prierez vstupných vodičov: | 2 x (2,5 - 25 mm²) |
| Prierez výstupných vodičov: | 2 x (2,5 - 16 mm²) |
| Rozmer: | 49,3 x 24,8 x 55,7 mm |
| Farba: | čierna |
| Prierez vodičov: | < 16 mm², 16 - 25 mm² |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
