Svorkovnica mosadzná 142x16mm2, 7x9x1000mm
Kód: E 7X9-16Podrobný popis
Svorkovnica mosadzná 142x16mm2, 7x9x1000mm je vhodný ako funkčný prvok pre profesionálne aj domové elektro riešenia. Je vhodný pre aplikácie, kde je dôležitá funkčnosť, kompatibilita a dlhodobá prevádzka.
Z praktických parametrov zaujme najmä rozmer 7 x 9 x 1000 mm, sklad dodávateľa na sklade a povolený materiál vodičov Cu (meď). Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Svorkovnica mosadzná 142x16mm2 E 7 x 9 /16 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 8594025480173 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | ELCON |
| Kategória: | mosadzná svorkovnica |
| Povolený materiál vodičov: | Cu (meď) |
| Menovité napätie: | 230 / 400 V |
| Menovitý prúd: | 63 A |
| Počet pólov: | 1 |
| Počet svoriek: | > 30 |
| Prierez vstupných vodičov: | pevných: 1,5 - 16 mm² / lankových: 1,5 - 10 mm² |
| Rozmer: | 7 x 9 x 1000 mm |
| Farba: | mosadz |
| Prierez vodičov: | < 16 mm² |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
