Spojka káblová gélová rozoberateľná 5x(4-25mm2) IPX8
Kód: KING JOINT L25Podrobný popis
Spojka káblová gélová rozoberateľná 5x(4-25mm2) IPX8 prináša praktické riešenie pre rozvádzače, elektroinštalačné zostavy a technické aplikácie s dôrazom na spoľahlivú prevádzku. Ponúka technicky isté riešenie pre nové aj servisované rozvádzače.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP X8, rozmer 210 x 65 x 65 mm a sklad dodávateľa na sklade. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je spojka káblová gélová rozoberateľná 5x king joint l25 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 8032853656044 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | RAYTECH |
| Rozmer: | 210 x 65 x 65 mm |
| Krytie: | IP X8 |
| Max. prierez vodičov: | < 10 mm², 10 - 16 mm², 16 - 25 mm² |
| Kategória: | gélová káblová spojka |
| Dodávané so svorkou: | áno |
| Max. prevádzková teplota: | 90 °C |
| Max. prierez vodičov pri priamom zapojení: | 5 x (4 - 25 mm²) |
| Priemer kábla: | ø31,5 mm |
| Max. počet vodičov: | 5 |
| Prevedenie: | priama spojka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
