Spojka káblová gélová rozoberateľná 5x(4-16mm2) IP X8
Kód: SUPER CLICK 2Podrobný popis
Spojka káblová gélová rozoberateľná 5x(4-16mm2) IP X8 sa hodí na ochranu, istenie alebo ovládanie elektrických obvodov v rozvádzači. Pomáha udržať bezpečnú, prehľadnú a spoľahlivú elektroinštaláciu.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP X8, rozmer 220 x 85 x 46 mm a sklad dodávateľa na sklade. Produkt je pripravený na pravidelné používanie a zameriava sa na funkčný výsledok bez zbytočných kompromisov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 8050040860234 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | RAYTECH |
| Rozmer: | 220 x 85 x 46 mm |
| Krytie: | IP X8 |
| Max. prierez vodičov: | < 10 mm², 10 - 16 mm² |
| Kategória: | gélová káblová spojka |
| Dodávané so svorkou: | áno |
| Max. prevádzková teplota: | 90 °C |
| Max. prierez vodičov pri priamom zapojení: | 5 x (4 - 16 mm²) |
| Priemer kábla: | max. ø30,0 mm |
| Max. počet vodičov: | 5 |
| Prevedenie: | priama spojka, odbočná spojka |
| Max. prierez vodičov pri odbočnom zapojení: | 5 x (4 - 10 mm²) + 5 x (1,5 - 6 mm²) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
