Spojka káblová gélová 3x2,5 IP68
Kód: FREDPodrobný popis
Spojka káblová gélová 3x2,5 IP68 sa hodí na ochranu, istenie alebo ovládanie elektrických obvodov v rozvádzači. Pomáha udržať bezpečnú, prehľadnú a spoľahlivú elektroinštaláciu.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP 68, rozmer 80 x 36 x 23 mm a sklad dodávateľa na sklade. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 8050040860531 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | RAYTECH |
| Rozmer: | 80 x 36 x 23 mm |
| Krytie: | IP 68 |
| Max. prierez vodičov: | < 10 mm² |
| Kategória: | gélová káblová spojka |
| Dodávané so svorkou: | áno |
| Max. prevádzková teplota: | 90 °C |
| Max. prierez vodičov pri priamom zapojení: | 3 x 2,5 mm² |
| Priemer kábla: | ø8 - 13 mm |
| Max. počet vodičov: | 3 |
| Prevedenie: | priama spojka |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
