Spín.hod. univerzálne 24-265V, 16A, 1x NO/NC
Kód: PCZ-528Podrobný popis
Spín.hod. univerzálne 24-265V, 16A, 1x NO/NC je vhodný pre rozvádzače, elektroinštalačné zostavy a technické aplikácie s dôrazom na spoľahlivú prevádzku. Ponúka technicky isté riešenie pre nové aj servisované rozvádzače.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP 20, rozmer 2 moduly (35 mm) a sklad dodávateľa na sklade. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je spín.hod. univerzálne 24-265v pcz-528 pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spínacie prvky a moduly |
|---|---|
| EAN: | 5902431674902 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | F&F |
| Krytie: | IP 20 |
| Najkratší interval spínania: | 1 min |
| Prevádzková teplota: | -25 až 50 °C |
| Rozmer: | 2 moduly (35 mm) |
| Odchýlka času: | ± 1 s / 24 h |
| Záloha napájania / výdrž batérie: | áno / 6 rokov |
| Počet pamäťových miest: | 256 |
| Napájanie: | 230 V |
| Príkon: | < 1,5 W |
| Max. zaťaženie kontaktov: | 16 A |
| Pripojenie: | skrutkové svorky2,5 mm² |
| Kategória: | týždenné spínacie hodiny, astronomické spínacie hodiny, ročné spínacie hodiny |
| Montáž: | na DIN lištu |
| Kontakt: | 1 x prepínací (NO/NC) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
