Solight USB nabíjací adaptér, fast charge: 1x USB Qualcomm, 5V2A/9V1.5A/12V1A, AC 230V, bielosivý
Kód: DC51Podrobný popis
fast charge, rýchle nabíjanie, USB Qualcomm 1x USB výstup typu A pre dobíjanie multimediálnych zariadení GSM telefon, GPS navigácia, MP3 prehrávač apod. ochrana proti prebitiu, preťaženiu, prepätiu, prehriatiu a proti skratuProduktový list (PDF)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky a napájacie zdroje |
|---|---|
| EAN: | 8592718022464 |
| Farba: | biela/sivá |
| Výrobca: | Solight |
| Výstup: | 5V2A/9V1.5A/12V1A |
| Vstup: | AC 100-240V, 50/60HZ |
| Kód výrobcu: | DC51 |
| Vstupné napájanie: | AC 100-240V, 50/60HZ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
