Rozvodnicová skriňa prázdna plast. IP65 400x600x200
Kód: NL-400X600Podrobný popis
Rozvodnicová skriňa prázdna plast. IP65 400x600x200 sa hodí na ochranu, istenie alebo ovládanie elektrických obvodov v rozvádzači. Je vhodný pre aplikácie, kde je dôležitá funkčnosť, kompatibilita a dlhodobá prevádzka.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP 65, rozmer 400 x 600 x 200 mm a rozmerová a tvarová stálosť -35 až 60 °C. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové rozvodnice |
|---|---|
| EAN: | 5901289532082 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | F-ELEKTRO |
| Montáž: | na povrch |
| Farba rozvodnice: | sivá |
| Farba dvierok: | sivá |
| Rozmer: | 400 x 600 x 200 mm |
| Rozmerová a tvarová stálosť: | -35 až 60 °C |
| Krytie: | IP 65 |
| Mechanická odolnosť: | IK 08 |
| Materiál: | ABS |
| Izolačné napätie: | 690 V |
| Izolačný prúd: | 800 A |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
