Rozvodnicová skriňa prázdna plast. IP65 300x400x170
Kód: NL-300X400Podrobný popis
Rozvodnicová skriňa prázdna plast. IP65 300x400x170 sa hodí pre rozvádzače, elektroinštalačné zostavy a technické aplikácie s dôrazom na spoľahlivú prevádzku. Je vhodný pre aplikácie, kde je dôležitá funkčnosť, kompatibilita a dlhodobá prevádzka.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP 65, rozmer 300 x 400 x 170 mm a rozmerová a tvarová stálosť -35 až 60 °C. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Rozvodnicová skriňa prázdna plast. IP65 300x400x170 NL-300x400 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové rozvodnice |
|---|---|
| EAN: | 5901289532068 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | F-ELEKTRO |
| Montáž: | na povrch |
| Farba rozvodnice: | sivá |
| Farba dvierok: | sivá |
| Rozmer: | 300 x 400 x 170 mm |
| Rozmerová a tvarová stálosť: | -35 až 60 °C |
| Krytie: | IP 65 |
| Mechanická odolnosť: | IK 08 |
| Materiál: | ABS |
| Izolačné napätie: | 690 V |
| Izolačný prúd: | 800 A |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
