Rozvodnica ELCON 32M povrch. IP40
Kód: N32M.1Podrobný popis
Rozvodnica ELCON 32M povrch. IP40 prináša praktické riešenie pre rozvádzače, elektroinštalačné zostavy a technické aplikácie s dôrazom na spoľahlivú prevádzku. Je vhodný pre aplikácie, kde je dôležitá funkčnosť, kompatibilita a dlhodobá prevádzka.
Z praktických parametrov zaujme najmä krytie IP 40, rozmer 360 x 397 x 98 mm a rozmerová a tvarová stálosť 70 °C. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Rozvodnica ELCON 32M povrch. IP40 N32M.1 je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú praktický produkt s jasným použitím a bez zbytočne komplikovanej montáže či obsluhy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bytové rozvodnice |
|---|---|
| EAN: | 8594025480906 |
| Sklad dodávateľa: | posledný kus |
| Výrobca: | ELCON |
| Montáž: | na povrch |
| Farba rozvodnice: | biela |
| Farba dvierok: | biela |
| Rozmer: | 360 x 397 x 98 mm |
| Rozmerová a tvarová stálosť: | 70 °C |
| Počet modulov: | 16 - 32 |
| Krytie: | IP 40 |
| Mechanická odolnosť: | IK 05 |
| Materiál: | ABS |
| Test žeravým drôtom: | 650 °C |
| Svorkovnica: | PE 12 + N 12 + E 2x7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
