Príchytka na kábel CYKY-J 3x1,5-2,5
Kód: CMS 1Podrobný popis
Príchytka na kábel CYKY-J 3x1,5-2,5 je vhodný pre rozvádzače, elektroinštalačné zostavy a technické aplikácie s dôrazom na spoľahlivú prevádzku. Pomáha udržať bezpečnú, prehľadnú a spoľahlivú elektroinštaláciu.
Z praktických parametrov zaujme najmä kapacita káblov / rúriek 1, sklad dodávateľa na sklade a materiál PP (Polypropylén). V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Úchyty, spony, kotviaci materiál |
|---|---|
| EAN: | 4034338914148 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | F-TRONIC |
| Materiál: | PP (Polypropylén) |
| Kapacita káblov / rúriek: | 1 |
| Prierez kábla / priemer rúrky: | ø3 ... 13 mm |
| Farba: | sivá |
| Montážny otvor: | ø6 mm |
| Max. nosnosť: | 40 kg |
| Prevádzková teplota: | -20 ... 84 °C |
| Skúška žeravým drôtom: | 750 °C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
