Prepoj. lišta vidlička 4P 1000mm 16mm2
Kód: UL1NL2NL3N16-1KPodrobný popis
Prepoj. lišta vidlička 4P 1000mm 16mm2 sa hodí pre rozvádzače, elektroinštalačné zostavy a technické aplikácie s dôrazom na spoľahlivú prevádzku. Ponúka technicky isté riešenie pre nové aj servisované rozvádzače.
Z praktických parametrov zaujme najmä sklad dodávateľa na sklade, prevedenie vidlička a počet modulov 54. V praxi oceníte najmä spoľahlivú prevádzku, jednoduchšie používanie a kompatibilitu s bežnými aplikáciami.
Vďaka vyváženej kombinácii parametrov a praktického využitia je prepoj. lišta vidlička 4p 1000mm 16mm2 (u-l1-n-l2-n-l3-n-16/1000) pripravený na každodenné nasadenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svorky a konektory |
|---|---|
| EAN: | 4051589543491 |
| Sklad dodávateľa: | na sklade |
| Výrobca: | HORA |
| Prevedenie: | vidlička |
| Počet modulov: | 54 |
| Počet pólov: | 4 |
| Prierez: | 16 mm² |
| Rozteč modulov: | 17,8 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Menovitý prúd: | 80 A |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
